„Idzie nowe”

O mnie: 47, wyższe magisterskie, nauczyciel j. angielskiego

Dlaczego kandyduje: Dlaczego chciałbym pracować w Radzie Miasta Bydgoszczy? Dlatego, że Samorząd to dla mnie grupa ludzi, którzy potrafią wsłuchiwać się w potrzeby społeczności zamieszkującej teren, który mogą tak zmieniać dostosowując go do potrzeb owej wspólnoty, by żyło się wszystkim lepiej, ciekawiej i atrakcyjniej. Może zabrzmi to abstrakcyjnie, ale wierzę, że to my sami możemy sprawić, by świat wokół nas był lepszy i kształtować go tak, by być z niego zadowolonym, a naszym wnukom zostawić go zdrowym, przyjaznym i motywującym do działania na rzecz jego dalszego rozwoju. To właśnie powinien móc robić samorząd: spełniać marzenia osób zamieszkujących jego tereny, tak aby ich życie stawało się coraz lepsze. Dla mnie samorządowcy to ludzie którzy nie powinni bać się marzyć i urzeczywistniać swoje marzenia. Dlatego kandyduję na Radnego!

Mój program w punktach:

  • Tani i efektywny transport - stworzenie sieci połączeń w mądry, ekologiczny i przemyślany sposób, gwarantując mieszkańcom jego wysoką jakość.
  • Rozwój gospodarczy miasta poprzez tworzenie wysokopłatnej pracy - stworzenie poprzez proaktywne działania klimatu do rozwoju i przyciągnięcia inwestorów z branży nowoczesnych technologii, tworząc Metropolitalny Kampus Technologiczny będący centrum rozwoju dla całego województwa kujawsko-pomorskiego.
  • Zielone i zdrowe miasto - marzy mi się miasto, w którym z jakiegokolwiek zakątka czy każdej ulicy doszedłbym pieszo w ciągu 15 minut do terenów zielonych, parków, skwerów, miejsc gdzie można odpocząć na tle przyrody.
Picture 1
Picture 11
Picture 11
Picture 11
Picture 11