„Idzie nowe dla Bydgoszczy”

O mnie: 47 lat, mgr. inż. logistyki oraz zarządzania, nauczyciel i wykładowca akademicki z zakresu logistyki.

Dlaczego kandyduje:
Szanowni Mieszkańcy Bydgoszczy,
Jako doświadczony logistyk, aktualnie pełniący rolę nauczyciela i wykładowcy w tym obszarze, a także zastępca Dyrektora szkoły, społecznik oraz lider struktur Ruchu Szymona Hołowni w regionie, pragnę wykorzystać moje doświadczenie jako kompetentnego radnego sejmiku wojewódzkiego.
Moje starania na rzecz naszego regionu koncentrować się będą głównie na rozwoju Bydgoszczy oraz całego województwa, ze szczególnym uwzględnieniem poprawy jakości transportu publicznego, ochrony zdrowia oraz bliskiej mi edukacji.
Bydgoszcz jest dla mnie i dla Was miejscem o wielkim potencjale, które zasługuje na rozwój i innowacje. Priorytety naszego miasta muszą być słyszane i zabezpieczone w Toruniu.
Wasze wsparcie pozwoli mi kontynuować pracę na rzecz nas wszystkich. Razem możemy osiągnąć więcej.
Dziękuję za Wasze zaufanie.

Mój program w punktach:

  • Rozwój infrastruktury drogowej: Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zapewniające sprawny dojazd do pracy i szkoły tworzone w sposób zrównoważony z poszanowaniem najbliższego otoczenia. Inwestycje w komunikację publiczną w naszym mieście i regionie. MÓWIĘ STOP - wykluczeniu komunikacyjnemu.
  • Zdrowie dla Wszystkich: Oznacza to nowoczesny system opieki zdrowotnej, nowoczesne szpitale i przychodnie oraz lepszy dostęp do lekarzy dla mieszkańców Bydgoszczy i Kujaw. To inwestowanie w ośrodki zdrowia blisko Ciebie.
  • Wsparcie Edukacji: Programy edukacyjne i szkolenia dla nauczycieli na miarę XXI wieku oraz stałe inwestowanie i rozwijanie infrastruktury edukacyjnej. To nowoczesna szkoła dostosowana do potrzeb naszych dzieci, bez względu na kod pocztowy. Jako nauczyciel przede wszystkim będzie mnie motywowało do działania w tym zakresie.
  • Zrównoważony rozwój - ekologia: Będę stawiał na rozsądne projekty ekologiczne i inicjatywy na rzecz czystego powietrza i wody oraz aby przyspieszyć transformację energetyczną z korzystnymi dotacjami dla mieszkańców.
  • Wspieranie społeczności w budowaniu tożsamości i jedności: Chcę tak jak Ty aby Kujawy i Bydgoszcz były zawsze pięknym, bezpiecznym i przyjaznym miejscem do życia. Priorytety naszego miasta muszą być słyszane i zabezpieczone w Toruniu. Dość przyzwolenia do spychania Nas na margines w województwie.
Picture 1
Picture 11
Picture 11
Picture 11
Picture 11