„Idzie nowe!”

O mnie: 49 lat, wykształcenie wyższe, MBA

Dlaczego kandyduje: Bydgoszcz potrzebuje kompetentnych liderów i nowych rozwiązań. Ja mam odwagę stawiania ambitnych celów, ale i wrażliwość na uwarunkowania ludzkie i społeczne. Obiecuję, że będę was uważnie słuchała.

Mój program w punktach:

  • Idzie nowe w urzędzie - przywrócę dyżury prezydenckie. Razem z urzędniczkami i urzędnikami zbudujemy instytucje opartą na mechanizmach zaufania, instytucję silną swoją różnorodnością i z wykorzystaniem talentów urzędniczek i urzędników.
  • Idzie nowe w komunikacji - moim celem są zmiany zgodne z oczekiwaniami mieszkanek i mieszkańców z poszanowaniem pracowników i użytkowników.
  • Idzie nowe w Myślęcinku - największym parku miejskim - symbolu miejsca przyjaznego i bezpiecznego dla mieszkańców. Na każdym osiedlu zagwarantujemy zielone miejsce do odpoczynku.
  • Idzie nowe w przedsiębiorczości - moim celem jest zatrzymanie procesu wyludniania się miasta, poprzez tworzenie miejsc pracy z dobrymi zarobkami (jesteśmy teraz na czwartym od końca miejscu jeżeli chodzi o wysokość wynagrodzenia). A historia mówi jasno – na przełomie XIX/XX wieku to przedsiębiorcy rozwinęli nasze miasto.
  • Idzie nowe dla mieszkańców i mieszkanek - będę was uważnie słuchała.
Picture 1
Picture 11
Picture 11
Picture 11
Picture 11